Projektowanie

Zapewniamy profesjonalne podejście na każdym poziomie świadczenia usług. Nasi fachowcy zaprojektują Państwu schody oraz inne produkty na podstawie dokonanych pomiarów lub otrzymanej dokumentacji, a także według indywidualnych potrzeb i sugerowanych wytycznych.

Doradztwo techniczne

Poprzez doświadczenie nabyte w związku z długoletnim istnieniem firmy univ na rynku, możemy poszczycić się kompetentnym i zorientowanym w branży zespołem pracowników. Nasi eksperci pomogą Państwu przy doborze odpowiedniego produktu począwszy od projektowania, poprzez stały kontakt z klientem, a skończywszy na realizacji zlecenia. Uporają się z prawie każdym problemem, zaproponują ciekawe i innowacyjne rozwiązania oraz pomogą odpowiednio dopasować produkt do potrzeb klienta.

Lakierowanie proszkowe

W naszej ofercie posiadamy również usługę malowania proszkowego. Lakierowanie proszkowe to jedna z najbardziej efektywnych metod pozyskiwania trwałej i jednolitej powierzchni, zachowując przy tym estetyczny wygląd przez wiele lat bez konieczności stosowania zabiegów konserwujących. Stosujemy wysokiej jakości farby proszkowe, odporne na uszkodzenia oraz działanie czynników atmosferycznych. Kolory dobieramy według palety RAL. Mogą one występować w różnych wariantach: mat, satyna, połysk. Posiadamy także farby specjalne - np. strukturalne.