UNIV Schody Polska

Mała architektura

6

Mała architektura – szeroka oferta elementów małej architektury do ogrodu, jak również przestrzeni miejskiej poczynając od ławek, poprzez stoły, kosze na śmieci, stojaki rowerowe, aż po artykuły dekoracyjne.


Ławki 6.1 Ławki Ławki – wykonane z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Stylowe i nowoczesne formy dobrze prezentują się zarówno w przydomowych ogrodach, jak i miejscach ogólnodostępnych: parkach, czy galeriach. Wykonywane są z drewna, stali bądź też połączenia obu materiałów.


Stoły 6.2 Stoły Stoły – dostępna duża różnorodność stołów pozwala wybrać produkt odpowiedni do każdych warunków do wnętrza, bądź na zewnątrz. Produkty wykonywane są z materiałów odpornych na działania warunków atmosferycznych: drewna, stali bądź też połączenia obu materiałów. Istnieje możliwość zastosowania elementów szklanych.


Kosze na śmieci 6.3 Kosze na śmieci Kosze na śmieci – proste i zarazem eleganckie rozwiązania harmonijnie korespondują z otoczeniem, stanowiąc jednocześnie jego dekorację. Mocowane mogą być bezpośrednio na ścianie, na stalowych słupkach wsporczych lub wolnostojące.


Stojaki rowerowe 6.4 Stojaki rowerowe Stojaki rowerowe – firma univ dysponuje szeroką gamą wzorów stojaków rowerowych, które charakteryzują się zgrabną, stylową formą. Zastosowanie oryginalnych kształtów w miejscach użyteczności publicznej dodaje im nieco atrakcyjności. Stojaki mogą być mocowane do podłoża, ściany, jak również mogą być wolnostojące.


Ozdoby ogrodowe 6.5 Ozdoby ogrodowe Ozdoby ogrodowe – donice, rzeźby, pergole, kwietniki i wiele innych produktów o ciekawym, nowoczesnym design. Produkty te sprawią, że ogród zyska na estetyce i zmieni się jego całościowy wizerunek.

univ Schody Polska Spółka z o.o.
ul. Józefa Cebuli 14
46-080 Chróścice
©Wszelkie prawa zastrzeżone 2015.
tel/fax: +48 77 45 46 046
email:univ@univ.pl